Hotdog sosis

Hotdog sosis. Başlı başına bir lezzet sosisli sandviç. Salçalı suda haşlanan ve baget ekmekleri arasına yerleşen sosislere çeşitli garnitürler ve soslar eşlik ediyor. Sosisli sandviç yurtdışında genellikle ''hot dog'' adıyla tabir edilir.

Hotdog sosis Büfe Usulü Sosisli Sandviç Yapımı Tarifi, Nefis Sosisli Tarifi ve Yapılışı, Sosisli Sandviç (Hotdog) Nasıl Yapılır ? Sosis, sandviç ekmeği, salça, margarin, sıcak su, tuz, un, ketçap, mayonez. Salça, margarin ve unu tenceremize koyuyoruz. You can cook Hotdog sosis using 3 ingredients and 2 steps. Here is how you cook it.

Ingredients of Hotdog sosis

  1. You need 1 bh of roti bun panjang.
  2. Prepare 1 bh of sosis yg sudah digoreng.
  3. It’s Secukupnya of keju,, mesis,, mentega,, mayones.

Orta ateşte bir iki dakika kadar pişiriyoruz. Sıcak suyu ve tuzu da ilave ediyoruz. Salçalı suyumuz kaynayınca sosisleri içine atıyoruz. Bu yazımızda çok güzel bir bira mezesi olan Hot Dog tarifi paylaşacağız.

Hotdog sosis step by step

  1. Isi roti satu sisi jangan sampai putus dan panggang sebentar roti bagian dalamnya di teflon yg sudah diolesi mentega.
  2. Satu sisi taburi mesis,dan satu sisinya kehu parut,, letakkan sosis goreng ditengahnya,, beri mayones,, dan jika mau tambah saos, selamat menikmati.

Sosisli (HotDog), uzun sandiviç ekmeğinin arasına konulan sosisin, hardal ile kavuşmasıyla ortaya çıkan lezzet bombasıdır. Ama yeni nesilimiz çok zeki olduğundan. A hot dog (or hotdog) is a kind of sausage popularized in the United States. It is a combination of meat trimmings, fat, seasonings (salt, pepper, and garlic), and preservatives. Oyunskor.com adresinde Hot Dog Bush oyununu ücretsiz çevrimiçi oynayın!